Kısaca biz

Esenyurt Dünya Diş

Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Dünya Diş sağlığı polikliniği 2007 yılında Diş hekimi Ayhan Özdemir tarafından kurulmuş, İstanbul Şişli’de ağız ve diş sağlığı konusunda kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Kliniğimizde cerrahi işlemler, çocuk dişi tedavileri, sabit protez, hareketli protez, kanal tedavisi, diş eti hastalıkları tedavisi, ortodontik tedavi, implant, diş beyazlatma gibi tüm ağız ve diş sağlığı hizmetleri verilmektedir.

Vizyonumuz; Dinamik ekibi ile kurumsal diş hekimliği alanında gelişerek büyüyen; ağız ve diş sağlığını koruyucu, geliştirici ve tedavi edici sağlık hizmeti sunan, mesleki seviyenin yükseltilmesi amacıyla sürekli akademik seviyede meslek içi eğitimler düzenleyen, ulusal ve uluslar arası düzeyde örnek kurum olmaktır.

Misyonumuz; Ağız ve diş sağlığı tedavilerini; hızla gelişen medikal teknolojileri takip ederek, hijyenik ortamda kaliteli ekipman ve sarf malzemeler ile, hasta ve çalışan memnuniyetini esas alarak, alanında eğitimli profesyonel ekip ile koruyucu hekimlik ve aile hekimliğini yaygınlaştırarak sunmaktır.

Rakamlarla Dünya Diş

Uzman hekim kadrosu güler yüzlü personeliyle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar. Aile sıcaklığında klinik ortamıyla daima sizler için en iyisi için çalışıyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz için sonsuz teşekkürler.

12
YILLIK TECRÜBE
20K
GÜLÜMSEYEN HASTA
100%
MEMNUNİYET

Uzman Hekim Kadromuz

Dr. Ayhan ÖZDEMİR
Diş Hekimi (Mesul Müdür)

Dünya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Dr. Şeyma ÖZDEMİR
Diş Hekimi

Dünya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Dr. Tenzil ADSIZ
Diş Hekimi

Dünya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Dr. Nuri YELKEN
Diş Hekimi

Dünya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Dr. Büşra YALÇINKAYA
Diş Hekimi

Dünya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Modern Teknoloji ile Profesyonel Çözümler

Hemen randevu alın 0212 620 3 444

Hastalarımız Neler Düşünüyor ?

Uzman kadrosu, steril ortamı ve güler yüzlü personeliyle kusursuz hizmet için teşekkürler DÜNYA DİŞ

Osman Affan KORKMAZ
Beylikdüzü

Sancı çekerek gecenin bir saati aniden gitmeniz onlari rahatsiz etmiyor, ilgileriyle sadece 30sn icinde islemi tum basarilariyla sonlandiriyorlar.. Mü-kem-mel !

Gülsüm AYDIN
Esenyurt

Randevu alıp gitmekte fayda var, aksi halde biraz sıra bekleyebilirsiniz. Diş hekimleri gerçekten iyi, fiyatlar ortalama..

Orhan ÖZDEMİR
Avcılar

Diş hekimleri çok ilgili, fiyatları çok ucuz değil, çok pahalı da değil piyasadaki gibi ama işleri çok kaliteli, ben memnun kaldım.

Rıdvan AKDEMİR
Esenyurt