Randevu alın

Online Randevu Formu

Randevu talepleriniz için randevu formunu doldurabilir ya da iletişim numaramızdan bizler ile irtibata geçebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Dünyadiş Hakkımızda

Dünya Diş sağlığı polikliniği 2007 yılında Diş hekimi Ayhan Özdemir tarafından kurulmuş, İstanbul Şişli’de ağız ve diş sağlığı konusunda kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Kliniğimizde cerrahi işlemler, çocuk dişi tedavileri, sabit protez, hareketli protez, kanal tedavisi, diş eti hastalıkları tedavisi, ortodontik tedavi, implant, diş beyazlatma gibi tüm ağız ve diş sağlığı hizmetleri verilmektedir.

Vizyonumuz; Dinamik ekibi ile kurumsal diş hekimliği alanında gelişerek büyüyen; ağız ve diş sağlığını koruyucu, geliştirici ve tedavi edici sağlık hizmeti sunan, mesleki seviyenin yükseltilmesi amacıyla sürekli akademik seviyede meslek içi eğitimler düzenleyen, ulusal ve uluslar arası düzeyde örnek kurum olmaktır.

Misyonumuz; Ağız ve diş sağlığı tedavilerini; hızla gelişen medikal teknolojileri takip ederek, hijyenik ortamda kaliteli ekipman ve sarf malzemeler ile, hasta ve çalışan memnuniyetini esas alarak, alanında eğitimli profesyonel ekip ile koruyucu hekimlik ve aile hekimliğini yaygınlaştırarak sunmaktır.